Speciaal voor de 4×4 liefhebbers biedt Campooz een perfect alternatief, de Campooz Off Road! Stoer, robuust en onverwoestbaar. Zand, nattigheid of een flinke helling, de Campooz off roader volgt altijd.
De Campooz Off Road is als aanhanger variant beschikbaar voor alle vouwwagen modellen. De offroader is te koop op bestelling en wordt speciaal voor jou gebouwd. De meerprijs vindt u op de prijslijst.
Omdat de Off Road stoer is en gezien mag worden, kan het chassis kan in elke gewenste kleur gespoten worden. Het chassis wordt gecoat in elke gewenste RAL kleur, zonder meerprijs.
De hoogte van de trekhaak is variabel en de velgen zijn beschikbaar in Landrover en Toyota steek. Het reservewiel van uw auto gebruikt u dus ook voor de aanhanger.
Enthousiast geworden over deze stoere Campooz Off Road? De stoere 4×4 eigenschappen zijn perfect voor de avontuurlijke kampeerder. Neem contact met ons op om de mogelijkheden voor de Campooz Off Road te bespreken. Wie weet rijd u binnenkort wel off road met de vouwwagen.
380 mm bodemvrijheid.
580 mm waaddiepte.
23° vrijloophoek.
1.800 kg laadvermogen
Heeft u daar wel eens aan gedacht? Een nieuwe vouwwagen is per maand voordeliger dan u denkt!
Camp-Let vouwwagens
Jamet vouwwagens
Campooz vouwwagens